Drukuj
Gimnastyczki z Akademii Tańca i Gimnastyki ATIGA

Młode cheerleaderki z Akademii Tańca i Gimnastyki ATIGA, które ćwiczą m.in. na hali rekreacyjno-sportowej w Słomnikach, choć trenują dopiero od września 2017 r., zdobyły już wiele medali i wyróżnień.

Cheerleaderki z gminy Słomniki w wieku od 4 do 12 lat w ciągu tylko ostatnich miesięcy tego roku zdobyły kilka ważnych nagród; m.in. pierwsze miejsce w Otwartym Turnieju Mazowieckim w Garwolinie w marcu br. oraz pierwsze i drugie miejsce w I Turnieju Cheerleaders o puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z cyklu Grand Prix Polski – także w marcu br.  

Zespół Atiga prowadzi Agata Drwal, doświadczona tancerka i instruktorka tańca, sześciokrotna mistrzyni Polski oraz czterokrotna wicemistrzyni Polski w kategorii Cheer Dance. Dziewczynki trenują zarówno na hali rekreacyjno-sportowej w Słomnikach jak i na sali gimnastycznej w Prandocinie. Obecnie w ramach klubu istnieją dwa zespoły: MINI ATIGA oraz JUNIOR ATIGA.

Galeria zdjęćObecnie zawodniczki przygotowują się do występów na XIX Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Chorzowie w dniach 21 – 23.04.2018.  Swoim tańcem i sukcesami dziewczynki promują naszą gminę, dlatego tym trzymamy kciuki za kolejne sukcesy młodych gimnastyczek.

Foto Anna Kania

Odsłony: 4652