A A A
Herb Gminy

Gmina Słomniki informuje, że trwają ustalenia z bankiem obsługującym Gminę Słomniki (Urząd Miejski w Słomnikach, Zakład Gospodarki Komunalnej w Słomnikach) w sprawie braku rachunków bankowych indywidualnych w wykazie https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka "Biała lista podatników".  Informujemy, że rachunki umieszczone na fakturach należą do Gminy Słomniki i są generowane do rachunków bankowych nr:

Śnieg na dachu

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Krakowie - Powiat Grodzki przypomina właścicielom i zarządcom o konieczności poddawania budynków o powierzchni zabudowy przekraczającej 2000 m2 oraz innych obiektów budowlanych o powierzchni dachu przekraczającej 1000 m2 obowiązkowej kontroli w zakresie:

Tydzień przedsiębiorczości w Krakowie

Już dziś startuje dziesiąta małopolska edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W 16 miejscowościach odbędzie się 313 wydarzeń, przygotowanych przez 41 partnerów.

Herb Gminy

Urząd Miejski w Słomnikach informuje, że przetarg na dzierżawę terenu w Słomnikach w okolicy Pomnika pod ustawienie urządzeń typu karuzele w czasie trwania odpustu w Słomnikach w dniach od 4 do 7 października 2019r. został rozstrzygnięty pozytywnie.

Herb Gminy

Burmistrz Gminy Słomniki ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę terenu w Słomnikach - Rynek w okolicy Pomnika pod ustawienie urządzeń typu karuzeli w czasie trwania odpustu w Słomnikach w dniach od 04 października 2019r. do 07 października 2019r.