A A A
Rower

Z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności organizujemy akcję przesiadania się na rowery. Mieszkańcy, którzy przyjadą pod Urząd Miejski w Słomnikach na rowerze i prześlą nam zdjęcie bądź dadzą się sfotografować otrzymają żarówkę led bądź sadzonkę drzewka. Akcja trwa w dniach 16-22 września b.r.

Regulamin European mobility week – Gmina Słomniki

 

  1. European mobility week w Gminie Słomniki trwa od 16.09 br. do 22.09 br.
  2. O nagrodę w postaci sadzonki lub żarówki energooszczędnej może ubiegać się mieszkaniec Gminy Słomniki.
  3. Warunkiem otrzymania nagrody jest przyjazd na rowerze do Urzędu Miejskiego w Słomnikach i pozwolenie ekodoradcy na zrobienie sobie zdjęcia przed budynkiem urzędu przy stojakach na rowery z rowerem i plakatami w tle. Nagrodę można odebrać od razu. Ta opcja dotyczy godzin pracy urzędu. Zdjęcie można zrobić również samemu po godzinach pracy urzędu i wysłać je nam na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie w możliwym terminie zgłosić się po nagrodę.
  4. Zdjęcia zrobione przez ekodoradcę i przysłane przez uczestników mobility week zostaną udostępnione w zbiorowej galerii na oficjalnym facebook'owym profilu Gminy Słomniki.
  5. Zdjęcia przesyłać można do dnia 22.09.2019 do godz. 00:00.
  6. W puli nagród czeka 100 żarówek energooszczędnych LED oraz 50 sadzonek. Do wyboru jedna z opcji. Do wyczerpania zapasów.
Załączniki:
Pobierz plik (RODO-zgoda_wizerunek-2.docx)RODO-zgoda_wizerunek-2.docx[ ]18 kB2019-09-16 16:31